Cs-Centrum :: Serwery,Pobieranie Gry wszystko za darmo w Cs-Centrum.

Partnerzy Pochylnia.pl i GameServ.pl.

Ogłoszenie

Forum przeniosone : CsMalWhite.za.pl Nie długo będziemy miec serwery./

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Pierwsza zbiórka drugi Start?

#1 2013-07-01 18:12:40

Pochylnia

^^HeadAdmin^^

Zarejestrowany: 2013-06-30
Posty: 19
Punktów :   

Pierwsza zbiórka drugi Start?

Witajcie, jak większość zapewne już przeczytała, zostaję.
Niestety wynagrodzenie M3ntosa za jego pracę obciążyło znacznie mój budżet, nie udało mi się nawet wpłacić całej kwoty, lecz na to znaleźli się już darczyńcy. Teraz, gdy jestem sam, mogę realizować swój plan poprawy sytuacji w sieci.
Z powodu małej ilości gotówki realizacja planu jest albo niemożliwa, albo znacznie się wydłuży. Muszę więc zwrócić się do graczy i użytkowników z prośbą o pomoc finansową. Do tej pory nie organizowaliśmy zbiórek (z wyjątkiem tej na IPB dawno temu, gdzie i tak skończyło się na 100 albo 150zł). Z tego, co widzę, to większość nawet dużych sieci organizuje składki lub pobiera opłaty za adminów. Tego drugiego raczej u nas nie będzie, ale nadszedł czas na ogłoszenie pierwszej zbiórki od dłuższego czasu.


Najważniejsze, nadchodzące wydatki:

Opłacenie serwera dedykowanego na 3 miesiące: 300zł
Odnowienie licencji IP.Board: 100zł
Nowy styl forum: 450zł
Promowanie serwerów

Nowy styl został zaplanowany i przygotowany dawno temu, jednak z powodu ostatnich sytuacji porzuciłem ten projekt.
Koder ze względu na skomplikowany projekt (nie chcemy przecież być "mierni") wycenił swoją pracę na prawie 450zł. Grafik został już opłacony, nie będę ujawniał kwoty, za jaką został stworzony layout. Odnowienie licencji jest ściśle związane ze stylem.

Wpłaty przelewami zostaną przeznaczone na opłacenie serwera, odnowienie licencji i na honorarium kodera, a wpłaty za pomocą sms'ów, zostaną przeznaczone na promowanie serwerów.
Osoby, które wpłacą kwoty większe, niż 50zł, otrzymają rangę "Donator" na forum.


Chętnych do wyłania przelewu zapraszam po więcej na PW, kod zwrotne sms proszę także wysyłać na PW.

Dane do SMS:
1.23 zł - HPAY.SERWERY na numer 7155
3.76 zł - HPAY.SERWERY na numer 7355
4.92 zł - HPAY.SERWERY na numer 7455
6.15 zł - HPAY.SERWERY na numer 7555
7.38 zł - HPAY.SERWERY na numer 7655
11.07 zł - HPAY.SERWERY na numer 7955
13.53 zł - HPAY.SERWERY na numer 91155
17.22 zł - HPAY.SERWERY na numer 91455
30.75 zł - HPAY.SERWERY na numer 92555




Pozdrawiam i dziękuję.


MAMY JUZ Z SMS: 79 ZŁ

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Pierwsza zbiórka drugi Start?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-arena.pun.pl www.forumomfo.pun.pl www.wczesnoszkolna.pun.pl www.ze.pun.pl www.logistyka.pun.pl